به پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی نماینده مردم شریف خرم اباد وچگنی در مجلس شورای اسلامی خوش امدید.

در تشریح نشست کمیسیون آموزش وتحقیقات

 

قرائت گزارش تحقیق‌ و‌تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان به دو هفته آینده موکول شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دکتر محمد بیرانوندی ،بررسی نهایی گزارش تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با توجه به وصول اطلاعات جدیدی از دیوان محاسبات به کمیسیون آموزش، مقرر شد گزارش نهایی این طرح در نشست روز سه‌شنبه دو هفته آینده در تاریخ 21 آذرماه تدوین و به رأی اعضا گذاشته شود.

الزام قانونی کمیسیون آموزش مجلس برای اجرای صحیح نظام رتبه بندی معلمان تا سال تحصیلی آتی

 این طرح در بند 2 ماده 63 قانون برنامه پنج‌ساله ششم توسعه آمده ولی دولت تا به امروز تن به اجرای آن نداده است، همین مسئله باعث شد کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بار دیگر نظام رتبه‌بندی معلمان را در دستور کار خود قرار داد و در این باره در آخرین نشست خود الزام قانونی جهت اجرای آن تعیین کرد.

قانون‌گذار در زمان تدوین برنامه ششم توسعه زمانی برای اجرای طرح مذکور در نظر نگرفته بود لذا دولت اجازه داشت تا سال پایانی برنامه اجرای نظام رتبه بندی را به تعویق بیندازد که بر همین اساس کمیسیون آموزش و تحقیقات در آخرین نشست خود تبصره‌ای به مصوبه خود اضافه کرد و براساس مصوبه کمیسیون دولت مکلف به اجرای طرح، حداکثر تا سال تحصیلی 98-97 شد.

نظرات کاربران

  1. Avatar

    باسلام عرض خسته نباشید به پیشگاه نماینده محبوب خودم جناب آقای دکتربیرانوندی وقتی میبینم. و یامیشنوم و میخوانم که دردفاع از حقوق فرهنگیان کوتاهی نمیکنند وموجب امیدو دلگرمی آنان را فراهم میکنند و هوشیارانه. و اخلاق مدارانه به دیدار افتخار آفرینان استانم میروند . واز زحمت آنان. قدردانی میکنند . وبه آنان میباورانند که شما هیچوقت ازیادها نخواهیدرفت و به زحمات شما ارج نهاده میشود .... به خصوص فرهنگیان و شاعرانی مانند. عزیز بیرانوند و میرشکاک. که موجی از رضایت رابه وجود آورده . لذا حقیر بعنوان یک موکل باید به انتخابم افتخارکنم و ازخداوند منان. برایشان آرزوی تندرستی و سربلندی دارم .......

نام شما  
ایمیل
نظر شما  
متن امنیتی